LUBIMY DOBRĄ HERBATĘ

Gdy pijemy herbatę, z naszych ust często dobywa się gromkie cud miód! Tak, uwielbiamy dobrą herbatę i z radością to okazujemy :-).

Pewnego razu cud miód! zastąpiła nie mniej entuzjastyczna Eureka! - wówczas to w jednej z naszych głów zrodził się pomysł stworzenia miejsca, gdzie nasza miłość do herbaty mogłaby zostać wyrażona nie tylko słowami. Myśl prędko obróciliśmy w czyn i tym sposobem powstał Cud Miód Herbata - sklep internetowy, za pośrednictwem którego chcemy dzielić się z Wami herbacianymi dobrodziejstwami z całego świata i zarażać Was pasją do najszlachetniejszego z napojów.

Herbaty, które znajdziecie na cudmiodherbata.pl, cechują się przede wszystkim nieprzeciętnymi walorami smakowymi. To dla nas podstawa doboru asortymentu, ale nie jedyne jego kryterium. Równie ważne jest dla nas nietuzinkowe opakowanie i design, dlatego nasze herbaty prezentują się równie dobrze jak smakują. W końcu, by oddać pełen obraz herbacianej oferty cudmiodherbata.pl, należy wspomnieć o przyjaznych środowisku opakowaniach. W naszym konsumpcjonizmie staramy się być jak najmniej uciążliwi dla matki natury, stawiamy więc na produkty zapakowane w biodegradowalne i recyklingowalne materiały.

........................................................................................................................................................................................................................................

Cud Miód Herbata to sklep herbaciany, a herbata to dla nas kultura życia, wiążąca się nie tylko z piciem naparu. Dlatego też do asortymentu chcemy wprowadzić dobra, które według nas stanowią nieodłączną część herbacianego uniwersum i które sprawiają, że picie herbaty staje się… transcendentalnym przeżyciem? ;-) Na razie to melodia przyszłości, postaramy się jednak, by szybko rozbrzmiała na łączach cudmiodherbata.pl w rytm naszych kolejnych okołoherbacianych upodobań:

LUBIMY UROKLIWE AKCESORIA HERBACIANE

Herbata smakuje jeszcze lepiej, gdy pijemy ją z urokliwej filiżanki, mieszamy fikuśną łyżeczką i zaparzamy w frymuśnym imbryczku.

Zamierzamy wyławiać dla Was nietuzinkowe, unikalne, niepowtarzalne i po prostu ładne akcesoria herbaciane - kubki, filiżanki, czajniki, serwetki, łyżeczki, termosy, imbryki. By piło się lepiej!


LUBIMY INSPIRUJĄCE KSIĄŻKI, FILMY I GRY PLANSZOWE

Przy filiżance dobrej herbaty nasza wyobraźnia rozwija skrzydła, lubimy wtenczas sięgnąć po interesującą lekturę, obejrzeć porywające dzieło filmowe, a gdy pijemy w towarzystwie, rozegrać partyjkę szachów, obalić domino lub oddać się zaciekłej rozgrywce na planszy.

Za pośrednictwem cudmiodherbata.pl chcemy przybliżać Wam nasze literackie, filmowe i planszowe odkrycia – być może również dla Was okażą się inspirujące i sprawią, że filiżanka herbaty stanie się absolutnie wyjątkowym przeżyciem? Zresztą, kiedy nim nie jest! :-)

Copyright © 2019 Cud Miód Herbata Sklepy internetowe: